Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Mikhnenko G$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

      
Категорія:    
1.

Mikhnenko G. E. 
Characteristics of a technical university educational environment in the context of the intellectual mobility development = Характерні риси освітнього середовища технічного університету в контексті формування інтелектуальної мобільності / G. E. Mikhnenko // Advanced education : зб. наук. пр. - 2014. - Вип. 2. - С. 74-80. - Бібліогр.: 7 назв. - англ.

Розглянуто особливості освітнього середовища технічного університету та його роль у формуванні особистісних якостей майбутніх інженерів, інтелектуальної мобільності зокрема. Проаналізовано поняття "середовище", наведено структуру освітнього середовища. З'ясовано важливість розуміння інтелектуально-освітнього середовища технічного університету як цілісного системно-синергетично організованого інтелектуально-освітнього простору взаємодії учасників освітнього процесу, що надає змогу розкрити та сформувати інтелектуальні якості майбутніх інженерів, необхідні у сучасній ситуації глобальних трансформацій. Поряд з інтелектуальною відповідальністю, інтелектуальною активністю, однією з таких особистісних якостей є інтелектуальна мобільність, що визначена як інтегрована особистісна якість, яка забезпечує готовність фахівця швидко віднаходити й застосовувати інформацію, оперативно обирати ефективні способи виконання завдань як репродуктивного, так і творчого характеру та швидко змінювати види та форми інтелектуальної діяльності без зниження ефективності та результативності останньої. Визначено характерні риси сучасного освітнього середовища технічного університету, а саме: глибока інтеграція навчального, наукового та інноваційного процесів; комунікативність освітнього середовища, що передбачає участь всіх суб'єктів у конструюванні та оптимізації освітнього процесу, суб'єкт-суб'єктну взаємодію викладача й студентів, широке впровадження у навчально-виховний процес інформаційних комп'ютерних технологій, а також здатність середовища до саморозвитку й самооновлення. З'ясовано, що освітнє середовище є продуктом спільного конструювання у межах актуальної комунікації: воно є і процесом, і результатом власної діяльності індивіда.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ж.р(4УКР)3-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж74419 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського